Şahinler Çocuk Yuvası

2011 - 2012 EĞİTİM YILI BAŞLAMIŞTIR.
DENEYİMLİ KADROMUZLA,

YENİ BİR EĞİTİM YILINA MERHABA DİYORUZ...

 

Post PicHer zaman ki gibi çok büyük bir heyecanla başladık yeni döneme.Ailemize katılan yeni çocuklarımızla daha da büyüdü ve çoğaldı adımlarımız.
Geniş ailemizle çok verimli bir dönem geçireceğimize inanıyoruz. Oyun grubumuzla, kreş, yuva ve anaokulu grubumuzla hem eğleneceğiz, hem de öğreneceğiz. Aynı zamanda yeteneklerini keşfedeceğiz.

YUVADA Kİ YAŞAM

Yuvamızda neler mi yapacağız dersiniz? Küçük bir tırtıl olacağız önce, tüm okulu keşfe çıkacağız. Kolay değil sıcacık, anne kokan evimizden ayrılmak. Ama okulumuz da sımsıcak. Keşfimiz bitince ferah, sıcak, sevgi dolu sınıflarımızda, kozamızı öreceğiz. Büyükkk bahçemizde oyunlar oynayacağız. Sevgiyi, saygıyı, arkadaşlığı, dostluğu, paylaşmayı öğreneceğiz. Yeri geldiğinde vücut, yeri geldiğinde beyin jimnastiği yapacağız. Dinlediğimiz hikayenin karakterlerine bürüneceğiz. Sanat Atölyemiz de "Ebru" yaparken, kendimizi kaybedeceğiz. Eğitici dramalarımız ile belki geleceğin, tiyatrocuları oluruz kim bilir! İncelerken çevreyi hem eğleneceğiz, hem öğreneceğiz. Üstüne bir de yaşayarak öğreneceğiz. Bahçemizde ki sebzeleri sevgi ve emek ile büyüteceğiz. Satranç oynarken başarmanın tadına varacağız. Dans ederek gelişecek kanatlarımız. Sonra vakti gelince bu güzel yuvamızdan uçacağız.
Ama kanatlarımız öyle gelişti ki burada… yılmadan, bıkmadan, yorulmadan uçacağız...

 

Kişilik

#

Psikoloğumuz ile çocuklarımıza ve ailelerine çeşitli kişilik testleri ve çocuğun duygu dünyasını keşif amaçlı projektif testler uygulanmaktadır.